Acil Anons Sistemi

Acil durumlar için merkezi uyarı ve acil anons sistemleri

F5 Teknoloji olarak firmanıza olası bir yangın durumu yada acil bir durumda çalışanlarınızı yada yapıda yaşam süren kişilerin güvenliğini korumak için merkezi otonom sisteme bağlı güncel yayınlar ile sözlü olarak yönlendirme yapabilir meydana gelen acil durumu kontrol altına alabilirsiniz. Acil durumlarda insanlar sesli uyarılar ile daha  güvenli pozisyona kendilerini alabilir. Gerçekleşen duruma göre önceden planlanmış tahliye pozisyonuna geçip ne yapmaları gerektiğini ve nerede toplanmaları gerektiğini merkezi yayın yapan bir acil anons sistemi ile iletebilirsiniz.

Acil Anons Sistemi Ekipmanları

İşyerinizin açık ve kapalı alanları için yeni nesil bir Acil Anons sistemi ihtiyacınız için aşağıdaki ekipmanlara sahip olmalısınız

  • İç ve Dış Ortama Uygun Değişken Özellikli Anons Hoparlörü
  • Power Amplifikatörler
  • Mixer
  • Bölge Kontrol Modülü
  • Bölge Anons Mikrofonu
  • Yüksek Kalite Bağlantı Jackları

Acil Anons Sistemi Nasıl Çalışır

Acil Anons Sistemi ekipmanlarından Power Amplifikatörlere bağlı Anons Hoparlörleri  Olası acil bir durumda devreye giren acil anons modülünde bulunan önceden belirlenmiş uyarı ikazları ve sesli mesajları hoparlörlere ileterek insanları tahliye eder. Acil Anons Mikrofonu ile bölgesel yada toplu anonslar yapılabilir.

Acil Anons Sistemi Bakım

Fabrika ve üretim tesislerinden mevcut bulunan yangın algılama sistemine entegre çalışan anons sistemleri hayati önem taşımaktadır. Acil durumlarda ses ve uyarı mesajları ile çalışanların yönlendirilmesi ve önceden belirlenmiş tahliye planını uygulamak için gerekli bir sistemdir. Acil Anons Sistemi genellikle bir güvenlik sistemidir.  İyi ve sağlıklı çalışan bir acil anons sistemi hayat kurtarıcısı olduğundan periyodik olarak bakımlarının eksiksiz yapılması gerekmektedir. Düzenli olarak hoparlör ve hat durumunu kontrolü ve ilave edilecek yada edilmesi gereken tahliye senaryolarının güncellenmesi gerekir. F5 Teknoloji olarak mevcut acil anons sisteminize Bakım Hizmeti sunmaktayız.

Ücretsiz Keşif Formu

İş yeriniz için ihtiyacınız olan acil anons ve sesli uyarı sistemi için bize hemen yazın




    Open chat
    Yardımcı Olmamı İstermisin ?