Ahd Kamera Sistemleri

Uygun fiyata satışa çıkarılan ahd kamera sistemleri insanların ve firmaların güvenlik taleplerini büyük oranda karşılamaktadır. Teknoloji ile iç içe geçmiş ahd kamera modelleri hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilir. Aynı zamanda evlerin içerisinde kişisel güvenliği sağlamak amacıyla da kurulumu gerçekleştirmektedir. Ahd yapıya sahip olan bu sistemlerin ürün paketlerinde takviye ekipmanlar da yer almaktadır. Tüm ürünler belli bir set içinde satılmaktadır. Set içerisinde yer alan diğer ekipmanlar fiyata dahildir.

Ahd Kamera Sistem Paketleri

Özel kutusunda ve ambalajında gönderilen ahd kamera sistemleri paketlerinde nvr kayıt sistemleri de bulunmaktadır. Bu kayıt cihazları an be an görüntülerin belli bir veri sistemine aktarımı sağlanır. Görüntüler otomatik olarak arşivlenir. Her günün ve saatin veri kayıtlarına buradan erişim sağlamak mümkün olmaktadır. Kamera adaptörleri ve kabloları da ahd kamera paketlerin içerisinde yer almaktadır. Son olarak kullanım ve montaj kılavuzu bu paketlerde mevcut. Kullanım kılavuzuna bakılarak kameraların detayları ve teknik özellikleri hakkında bilgiler alınabilir. Montaj esnasında yararlanabilecek bilgiler de bu kılavuzlarda bulunuyor.

Ahd Kamera Sistemlerinde Montaj İşlemleri

Bu ahd kamera sistemleri için montaj işlemlerinden faydalanmak da mümkündür. Talep doğrultusunda personeller verilen adreslere intikal etmektedir. Kameraların stratejik olarak nerelere konulması gerektiği personeller tarafından keşif gezisinde ortaya çıkarılır. Müşterilerin de onayı ile kameraların montajı birkaç saat içerisinde profesyonel olarak sağlanır. Kameraların bakımı ve onarımı için de müşteri servisleri aranabilir Satın alınan online platformlarda da teknik destek alma imkanı bulunuyor. Bu hizmetler için ekstra ücret talep edilmektedir. Bu ücret karşılığında kameraların kurulumu gerçekleştirilir. Kullanımına dair önemli bilgiler ürün sahipleriyle paylaşılır.

Ahd Kamera Sistemlerinde ilk Seçenek: Dome Kamera Modelleri

Dome kameralar ahd kamera kategorilerinde ilk sırada yer alıyor. Son on yıl içerisinde kapalı mekanlar için en çok tercih edilen kamera modeli olmasıyla biliniyor. Toplamda 30 metreyi kapsayan gece görüşlü sistemi ile sadece gündüz değil gece vakitlerinin güvenliğini sağlamaktadır. 2.8 mm’lik lensleri ile beraber duru ve net görüntülerin veri sistemine aktarılmasını sağlar. Kullanımı da kurulumu da son derece basittir. Genellikle evlerin tavanlarında kullanılır. Bunun dışında büyük iş yerlerinin, plazaların ve belirli kamusal alanların güvenliği için de toplu miktarda sipariş verilebilir. Toplu alımlarda yüzde on ile yüzde otuz arasında değişen indirimler de yapılıyor. Tamamen nitelikli çekim yapan bu kameralarda kişi ve kimlik tespiti yapmak da son derece kolay yapılmaktadır. Görüntüde olduğu kadar ses alımlarında da oldukça niteliklidir. Birçok farklı çekim özelliği bulunmaktadır. Kameranın menüsüne girilerek özellikler arasında tercihlerde bulunulabilir. İç mekanlarda kullanılabilen ürünlerin yanı sıra dış mekanlara özel kameralar da seçenekler arasında değerlendirilebilir.

Ahd Kamera Sistemlerinde Garanti Süreleri

Bu özel ve son derece donanımlı kameraların garanti süreleri ürün türlerine göre farklılık arz ediyor. Kimi kameraların garanti süresi 2 yıl ile sınırlı iken kimilerinde bu süreler 3 veya 4 yıla kadar uzanmaktadır. Genel olarak uzun ömürlü kullanımlar için ideal standartlara sahip kameralardır. Herhangi bir bozulma emaresi gösterdiğinde tamiratları yapılmaktadır. Bu sayede iyi kullanıldığı takdirde garanti sürelerini de aşan uzun soluklu bir kullanım hacmine sahiptir.

Ahd Kamera Sistemleri ve Fiyatları

Fiyatlar ürünlerin garanti sürelerine ve teknik özelliklerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Peşin fiyatına alınan ahd kameralarında büyük oranda indirim yapılıyor. İç ve dış mekanlara özel kameralar arasındaki fiyat farklılıkları da çok azdır. En yüksek bedele sahip olan ahd kameraları ise hem iç hem de dış mekanda kayıt yapabilmektedir.

Bu Hizmet Yazılarına Bakın

konu dışı olucak ancak bu hizmete bir bakmanızı tavsiye ederiz  güvenlik kamerası Yeni Nesil Anons Sistemi Güvenlik açısından maksimum seviyede olan ve yeni nesil anons sistemleri içerisinde değerlendirilen Honeywell acil anons sistemi uyarı özelliği bakımından diğer seçeneklerden çok daha etkili özelliklere sahiptir.

f5market.com Güvenlik açısından günün her saatinde maksimum güvenlik imkanı sunan Honeywell acil anons sistemi yedek parça ve servis imkanına sahiptir. Honeywell marka cihazların servis ve yedek parça kategorisindeki bütün sorunlarını kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz konu dışı olucak ancak bu hizmete bir bakmanızı tavsiye ederiz hırsız alarm sistemi

Firmamızın uzmanlık alanı sadece kurulum ile sınırlı bir değildir. Kurulum sonrası Honeywell acil anons sistemi için gerekli servis işlemleri ve yedek parça temininin yanı sıra, kurulum işlemi için gerekli bütün teçhizatlar firmamız tarafından temin edilmektedir konu dışı olucak ancak bu hizmete bir bakmanızı tavsiye ederiz yangın algılama sistemi

WhatsApp Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?