Ssm Yazılımının Kurulum Hizmetleri

SSM doğrultusundan satılan mamüllerin müşterilere teslim edilmeden evvelce denetim edilmesi hizmetini veren firmamız, SSM programı kurulum hizmetleri ile parçaların montajı, program ile donanım kurulumları ve kullanıcı ayarlarının yapılmasını sağlar. F5 Teknoloji olarak esas hedefimız müşterilerimizin satın aldıkları ürün tesliminin yapılması, ürünün kullanıcı gereksinimlerine uydurulması, yerleştirilmesi ve mamüllerin hayatlarınin uzatılarak çalışır durumda kalmasının sağlanmasıdır.

Ortak izleme programı hizmeti veren SSM yani Samsung Securiyt Manager, müşterilerin eskiden kullandıkları analog yerine tercih ettikleri IP programları İçin ayrı viewer kullanmak yerine tek program üstünden sisteme bağlantı kurulmasını ve tüm görüntülerin tek bir ekranda toplanmasını sağlar.

SSM programı kurulum hizmetlerimiz

SSM programı kurulum hizmetlerimiz ile kaydedilen videolarınızı basit bir biçimde oynatabilirsiniz. Hem de canlı video izleme ile kayıt ayarlarını da yapmanız olası olabilir. Yüksek performanslı bir kayıt özelliği olan SSM program sistemleri ile oynatma ve yedmafsala katagorilerinden de faydalanabilirsiniz.

Kullanıcı tariflı olan izleme programı, sarfedilen alandaki tehlikeli ve acil hali algılayarak ikaz sesi çıkışı ile alıcı çok daha eskiden bilinçlendirilir. Çoklu ekran çözümü özelliği olan SSM programı, firmamız doğrultusundan hızlıca kurulmaktadır. Standart bilgisayar ile ekran üstünde çalışma özelliği olan düzenin kurulumu gerçekleştirdikten sonra denetimleri ve varsa problemleri hususu ile ilgili da yardımcı olunur.

Vaka merkezli sanal bir salvo anahtarlama özelliği tespit edilen sisteme SSM programı kurulum hizmetlerimiz ile basit bir biçimde sahip olabilirsiniz. Firmamızın özel hizmetleri İçin bizimle etkileşime geçmeniz yeterli olacaktır. f5market.com Güvenlik açısından günün her saatinde maksimum güvenlik imkanı sunan Honeywell acil anons sistemi yedek parça ve servis imkanına sahiptir.

Bir cevap yazın

three + twelve =