Fiber malzeme fiyatları ; Birçok farklı etken göz önüne alınmak suretiyle fiber malzeme fiyatları değişebilmektedir. Özellikle bu konuda tamamen kaliteli bir malzeme kullanımı ile birlikte en doğru konnektör bağlantıyı gerçekleştirecek olan kablolama ve sonlandırma işlemleri noktasında, fabrikasyon bir üretim olarak mutlaka doğru bir denetimden geçirilmiş şekilde satışı yapılmalıdır. Bu kapsamda da fiyatlar da kalitesine göre değişebilmektedir.

Özellikle başta tıp alanı olmak üzere bilişim sektörü ile birlikte birçok farklı alanda kullanımı gerçekleştirilen bu sistem, tüm alanlarda için fiyatlar da değişiklik gösterebilmektedir. Yine de her ne kadar fiber sistem 1920’li yıllarda fiyat olarak çok yüksek bulunduğundan dolayı fazla ilgi görmese de günümüzde değeri anlaşıldığından dolayı ve özellikle çağımızda hızın ve kalitenin önemi teknolojik açıdan çok büyük olduğu için oldukça büyük bir değer kazanmış durumdadır. Temelinde ışık yatan bu sistemler kapsamında fiber optik kablolar ve optik sistemler olmak üzere iki ayrı şekilde kolları ayrılarak kullanılmaktadır.

Özellikle ışık sistemi kapsamında bilginin kusursuz bir şekilde fiber kablolar arasında iletilmesi günümüzde teknolojinin daha ileri seviye atlaması da imkan tanırken bu bağlamda doğal olarak fiber malzeme fiyatları da kalitesine göre değişebilmektedir. Yine de her ne kadar ilk üretimlerinin yapıldığı zamanlarda fiyatları yüksek olsa da günümüzde kullanılan teknoloji sayesinde artık daha uygun fiyatlar altında satın alma şansı elde edebilmektedir. Ancak kullanıldığı alanlara göre ve sunduğu fırsatlar sayesinde fiyatlarının çok bir önemi kalmamaktadır.

Fiber Patch Panel

Fiber Ek Kasetleri

Coupler

Ek Koruyucu

Yer Altı Ek Kutusu

Duvar Tipi Ek Kutusu

SM / MM Pigtail

SM / MM Patch Cord

MM Fiber Optik Kablolar

SM Fiber Optik Kablolar

WhatsApp Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?