Fiber optik ek kaseti Tamamen kaliteli bir malzemeden yapılmış olan ve uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanım imkanı veren bu dayanıklı fiber optik ek kaseti farklı panel çeşitleri adına uyumludur ve birden fazla kaseti monte edebilecek bir tasarım altında üretimleri gerçekleştirilmiştir. Özel ve sağlam yapılı menteşesi sayesinde ayrıca en üstteki kaset ile en alt kısımdaki kaset için fiber bağlantı rahat bir şekilde ulaşma şansı vermektedir.

Kaliteli bir ürün olan ve uyumluluğu ile bilinen bu yeni nesil bu fiber optik ek kaseti, farklı kaset türlerinin monte edilmesi noktasında büyük bir rahatlık vermektedir. Özellikle iç kısmında farklı kasa çeşitleri adına koruyucu bir ek tasarım ile birlikte aynı zamanda ek tutucular da dizayn edilerek montajı yapılmış durumdadır. Kolay ve portatif bir kullanım imkanı veren ve değişik kasetler üzerinde bağlantı kurmaya imkan tanıyan bu ek kaset güven içerisinde kullanılabilir.

Duvar tipi ya da rack tipi gibi farklı seçenekler kapsamında paneller için kullanım kolaylığı sunan bu ek kaset, özellikle fiberi ulaşabilmesini sağlayan ek tutucular ve korucular ile büyük bir güven içerisinde kullanım şansı vermektedir. Ayrıca özel dış tasarım ve dizaynı kapsamında fazla yer kaplamayan rahatlığı ile aynı şekilde dayanıklılığı da yine büyük bir kolaylık imkanı vermektedir. Birçok değişik panel üzerinde kullanım rahatlığı ile uygun fiyatlar ile birlikte satın alma gibi bir şans elde edebilir.

WhatsApp Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?