ZigaForm version 5.5.1

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik, yaşam alanlarınızın vazgeçilmez unsurudur...

Teknolojik dönüşümün nitelikli bir sonucu olan Güvenlik kamera sistemleri, sizin ve sevdikleriniz için güvenli bir yaşamın teminatıdır.  Ev ve İş yerleri için özel olarak tasarlanmış güvenlik kamera sistemi davetsiz misafir ve suç unsuru olaylarda kanıt niteliği taşımaktadır. Yeni nesil teknolojiler ile donatılmış sistemlerin esnek yapısı sayesinde ihtiyacınız olan tüm taleplerinizi karşılamaktadır.  F5 Teknoloji olarak Ücretsiz Keşif hizmetimiz sayesinde eviniz ve iş yerinzdeki tüm Güvenlik Riskleri analiz edilip talebinize göre sistemler üretiriz

Güvenlik Kamera Sistemi Ekipmanları

İster eviniz olsun İşterse işyeriniz için yeni nesil bir güvenlik kamera sistemi ihtiyacınız için aşağıdaki ekipmanlara sahip olmalısınız

  • Yüksek çözünürlüklü ve opsiyonel mikrofonlu Güvenlik Kamerası
  • Minumun 1080 P  çözünürlük ve P2P Destekli DVR Kayıt Cihazı
  • İhtiyacınız olan kayıt süresi için yüksek teknoloji 7/24 kayıt yapabilen bir Güvenlik Diski
  • Tüm sistemin enerjisini şebeke elektriğinde alıp cihazlara uygun hale getiren Switch Mod adaptör
  • Kamera ve Adaptör için Kablolara bağlantı Jakları BNC ve Power Jak
  • Yüksek bakır alaşımlı ve sertifikalı CCTV Kamera Kablosu

Güvenlik Kamera Sistemi Nasıl Çalışır

İyi bir altyapı ve ekipmana sahip bir güvenlik kamera sistemi anın görüntülerinin fotoğraflarını çekerek DVR Kayıt cihazına gönderip video haline gelmesini sağlar. Bu Görüntüler DVR kayıt cihazınızın içerisinde bulunan 7/24 Güvenlik Diskinde depolanır. İhtiyaç duyduğunuzda dilerseniz Mobil telefonunuza kurulan ücretsiz yazılım ile dilerseniz DVR cihazınıza bağlı bir monitör yardımı ile geçmiş kayıtları izleyip , yedekleme alabilirsiniz .

Güvenlik Kamera Sistemi Modelleri

İş yerleri ve evler için özel olarak dizayn edilmiş güvenlik kamera sistemleri vardır. Fiziksel yapıları ve içlerinde barındırdıkları teknolojilere göre farklılıkları vardır. Montaj yapılacak mahale göre Bullet , Dome ve daha detaylı işlemler için Speed Dome özellikli kameralar bu sistemlerin başında gelmektedir.  Dome Kameralar tavan montajına uygun fiziksel yapılara sahip kameralardır. Dış ektenlere karşı koruma sınıfları düşük olduğundan dış ortam için pek tercih edilmezler. Bullet tip kameralar duvar ve yüzey montaja uygun kameralar olduğunundan ve koruma sınıflarında su ve toza dayanıklılık standartları olması ile dış ortamlar için vazgeçilmez kameraların başında gelir.

F5 Teknoloji olarak beklentinize en uygun modelleri beğeninize sunarak, eksiksiz kurulum gerçekleştiriyoruz. İhtiyacınıza yanıt sunan Güvenlik Kamera Sistemi  modelleri sayesinde sizler için daha güvenli ve huzurlu bir yaşamın kapılarını aralıyoruz.

Fiyat Hesaplama Formu

Hesaplanan tutarlara ortalama değerlere sahiptir, güncel kur değişimlerine göre farklılık gösterebilmektedir.

Toplam Tutar:
TL
    Open chat
    Yardımcı Olmamı İstermisin ?