Hakkımızda

F5 Teknoloji

Hakkımızda

Güven, sürat ve kalite...

F5 Teknoloji, tüm bunları ve çok daha fazlasını müşterilerine sunma hedefiyle kuruldu. Çalışmalarında geçmişin köklü deneyimlerini çağın modern dinamikleri ile harmanladı. Çözümlerinin zeminine teknolojinin gücünü yerleştirirken, kullanıcılarının beklentilerine ideal biçimde yanıt sundu. F5 Teknoloji, firmanızın ihtiyaç duyacağı tüm teknolojik ihtiyaçları minimum bütçe ile tamamlarken kaliteden ödün vermemektedir.

Firmanızın dijital dünyadaki gereksinimlerini titizlikle tamamlayan F5 Teknoloji, alanında uzman kadrosu ve çözüm odaklı çalışma anlayışı ile fark yaratmaktadır. Firmanızın yapısını analiz ettikten sonra yalnızca size özel sonuçlar tasarlamaktadır. Çalışma sahanızı teknolojiyle bütünleştirirken, yeni sistemleri mevcut yapınıza entegre etmektedir. Profesyonel kadrosu ve üst düzey teknik donanımları ile sektörün öncü ismi olan F5 Teknoloji, başarı yolculuğunu aralıksız olarak sürdürmektedir.

Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

F5 Teknoloji

İhtiyaç Analizi
İhtiyaç Analizi

Öncelikle Müşterilerimizden gelen talepler ilgili birimlerimizce incelenip Müşterimiz ile iletişime geçip ihtiyaç detayları hakkında ön bilgi alırız.

Tekliflendirme
Tekliflendirme

Keşif Teknisyenlerinden gelen gerekli teknik bilgiler ve ihtiyaç listesi ışığında her biri kendi alanında lider kuruluşların partneri olduğumuz ürün ,marka , model ve teknolojileri belirler ve tekliflendirme yapılıp müşterilerimize iletiriz.

Destek
Destek

Kurulumu yapılan müşterilerimiz için sistem sürekliliğini sağlayan Destek modellerimizi öneririz. Garanti Kapsamında Destek , Yerine Destek , Telefon ile Destek modellerimizden müşterimize uygun olanını belirleriz.

Ücretsiz Keşif
Ücretsiz Keşif

Müşterimizin ev ve iş yerinde ihtiyaç duyduğu sistem hakkında detaylı yerinde keşif yapılır, ihtiyaç duyulan ekipman ve ürün listeleri çıkarılıp Projelendirme birimine iletilir.

Kurulum
Kurulum

Müşteri onayının ardından Teknik Servis İş planı çerçevesinde Sistem Kurulumu için bir gün planlarız. Planlanan günde Uzman Teknisyenlerimiz Montaj Kurulum Devreye alma ve Sistem Eğitimlerini tamamlayıp Sistemi teslim eder.

Open chat
Yardımcı Olmamı İstermisin ?