Hırsız Alarm Sistemleri

Bizim atasözümüz vardır “hırsıza kilit olmaz” derler. Hırsızlar için ne kadar sağlam kilit alırsanız alın sadece birazcık oyalama yapabilirsiniz. Hırsızlar gelişen teknolojinin de yardımı ile en sağlam kilitleri bile dakikalar içinde alabilmektedir. Bir sürü emek verdiğiniz eşyalarınızı kaybetmenin bir kaç saniyenizi alır.

Hırsızlar için en caydırıcı yöntem ise alarm sistemleridir. F5teknoloji olarak sürekli kendimizi yenileyerek geliştirdiğimiz hırsız alarm sistemi sayesinde hırsızların emellerine ulaşmadan kaçmasını sağlamaktayız. Hırsız alarm son teknoloji kullanarak geliştirilmiş bir yapıya sahiptir. Bu sayede hırsızların sistemi fark etmesi zorlaşmakta ve yakalanmasına sebep olmaktadır.

Hırsız Alarm Sistemi Çalışma Şekli

Hırsız alarm sistemi hareket sensörlü olarak çalışmaktadır. Alarmı aktif hale getirdiğiniz zamandan sonra sensörler bir hareket algıladığı zaman alarmı devreye almakta ve yüksek bir ses çıkarmaktadır. Buda hırsızın rahatının kaçmasına ve bir şeyler çalmadan uzaklaşmasına sebep olmaktadır. Ayrıca hırsız alarm sistemi ev ya da iş yeri sahibine de otomatik olarak telefon açmaktadır.

Ayrıca müşteri isteğine ve yerin konumuna göre emniyet güçleri ile de otomatik bağlantı kurulabilmektedir. F5teknoloji olarak sizlerin güvenliğini sizlerden daha çok düşünmekteyiz. Güvenlik Kamerası – IP Kamera Sistemleri Set Fiyatları ve …