“HIRSIZ VAR” DİYE BAĞIRMAK ESKİDEN ETKİLİYDİ, PEKİ YA ŞİMDİ?

Güven hissiyle yaşamak, huzurlu bir hayatın teminatıdır…

Ev güvenlik sistemi alanında pek çok çözüm alternatifi mevcuttur. Bunlardan en önemlisi olan hırsız alarm sistemi, hem fiziki koşulları güven altına alır hem de iç huzurunuzu sağlar. Ev alarm sistemi sayesinde hırsızlığa karşı üst düzey önlem almak mümkündür. Mühim olan doğru teknik donanımları kullanmak ve lider markaların ürünleri sayesinde tam koruma sağlamaktır.

Hırsız Alarm Sistemi Nasıl Çalışır?

Ev alarm sistemi fiyat yelpazesi alarmın teknik donanımına göre değişkenlik gösterir. Fakat bu noktada asıl mühim olan, hırsız alarm sistemi konusunda mekanizmanın işleyişini doğru anlamaktır. Bu noktada manyetik kontak, cam kırılma dedektörü ve hareket sensörü gibi uyarıcılar etkilidir. Bu sayede hırsızlık olduğu sistem tarafından fark edilir. Uyarı olarak sirenler çalmaya başlar ve kısa sürede tehlike bertaraf edilir.

Kablolu ve Kablosuz Hırsız Alarm Sistemleri

Teknik alarm sistemi konusunda etkin çözümler üreten F5 Teknoloji, kablolu hırsız alarm sistemleri alanında öncü isimdir. Aynı şekilde kablosuz hırsız alarm sistemleri konusunda da ideal sonuçlar yaratırken, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini temel önceliği olarak görmektedir. Bu tür sistemler ev, ofis, restaurant, spor salonu ve daha pek çok alanda kolaylıkla kullanıma uygundur.

Güvenlik Sistemlerinde Lider İsim

F5 Teknoloji olarak, firma ve konut güvenliğinde ihtiyaç duyduğunuz tüm donanımları sağlıyoruz. Hırsız alarm sistemi sayesinde caydırıcı amaçlı kablolu ve kablosuz alarm sistemlerinin kurulumunu özenle gerçekleştiriyoruz. Maksimum korumayı minimum bütçeyle temin ederken, ideal çözüm seçeneklerimizi güvenlik reçetelerine dönüştürerek ilerliyoruz

Herşeyin güven esasına dayalı olduğu bir dünyada yaşamayı hepimiz isterdik. Fakat maalesef güvenlik tedbirleri almaya mecburuz! İyisi mi, aklınız kapınızda kalmasın; hırsız alarm sisteminizi kurdurun ve rahatınıza bakın…
F5 teknoloji, firmanızın güvenliği için ihtiyaç duyduğunuz bütün donanımı sağlar. Doğru yapılandırma ve lider markaların ürünleri olan teknik donanımıyla sizi güvenli bir sisteme kavuşturur.

Firmanız ve/veya işyeriniz için, caydırıcı amaçlı, kablolu yahut kablosuz hırsız alarm sistemi kurdurmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Maksimum korumaya minimum bütçeyle sahip olabilmeniz için ihtiyaçlarınızı doğru tespit ederiz. Uygun çözüm önerileriyle alternatif koruma reçeteleri üretir, aynı zamanda bütçenizi de koruruz.

F5 Teknoloji, yıllık haber alma merkezi hizmeti sayesinde size 7/24 ihbar izleme hizmeti de sunar!

FİRMANIZA KURACAĞIMIZ ALARM SİSTEMİ NELERDEN OLUŞUR?

  • KABLOSUZ /KABLOLU 4+ 4 ZONELİ ALARM PANELİ
  • KABLOSUZ /KABLOLU PIR DEDEKTÖR
  • KABLOSUZ /KABLOLU MANYETİK KONTAK
  • KABLOSUZ /KABLOLU HARİCİ SİREN
  • KABLOSUZ /KABLOLU PANİK BUTON