Kablo Ekleme

Kablo Ekleme

Kablo ekleme işlemi yapılacak ise bu konuda mutlaka profesyonel olmuş tecrübe sahibi kişiler ile gerçekleştirilmesi büyük bir önem taşımaktadır. Ayrıca bu işlem yapılırken farklı kriterler baz alınır. Bunlar füzyon ekleme ve mekanik ekleme olarak iki ana başlıkta ele alınmaktadır. Füzyon ekleme işlemleri kapsamında elektrik arkı bünyesinde oluşturulmuş olan ısı karşılıklı bir şekilde kalıcı olarak eklenmesidir. Mekanik ekleme işleminde ise iki fiber ucunun merkezleşmesi kapsamında birleştirilmesi ile yapılmaktadır.

Kablo ekleme işleminde ise yapılacak olan adımlarda sırası ile öncelikle clad kısmına kadar olan bölüm dikkatli bir şekilde sıyrılmaktadır. Ardından ısı büzüşmeli ek koruyucu uç kısımda yerleştirilmektedir. Aynı zamanda alkol ile temizlenme işlemi gerçekleştirdikten sonra fiber kesilir. Daha sonra da fiber füzyon ek cihazına dikkatli bir şekilde yerleştirilmek suretiyle mod seçilmektedir. Son olarak ise koruyucu ek noktası kapsamında düzgün bir biçimde muhafaza altına alınır.

Özellikle bütün bu işlemler çok titiz bir şekilde dikkatlice kablo ekleme işlemi olarak gerçekleştirilmelidir. Fiber olduğundan dolayı ve çok hassas bir çalışma gösterdiği için mutlaka sıralaması dikkatli bir biçimde yapılarak ekleme bu şekilde gerçekleştirilmelidir. Temelinde şık yatan ve normal kablolara göre oldukça yüksek bir miktarda bir hızlı ile aynı zamanda farklı frekanslarda aynı eş zamanlı olarak veri etme imkanı eşliğinde fiber optik kablo günümüzde birçok farklı sektörde de oldukça fazla bir biçimde kullanılmaktadır.

Bu Hizmet Yazılarına Bakın

konu dışı olucak ancak bu hizmete bir bakmanızı tavsiye ederiz  güvenlik kamerası Yeni Nesil Anons Sistemi Güvenlik açısından maksimum seviyede olan ve yeni nesil anons sistemleri içerisinde değerlendirilen Honeywell acil anons sistemi uyarı özelliği bakımından diğer seçeneklerden çok daha etkili özelliklere sahiptir.

f5market.com Güvenlik açısından günün her saatinde maksimum güvenlik imkanı sunan Honeywell acil anons sistemi yedek parça ve servis imkanına sahiptir. Honeywell marka cihazların servis ve yedek parça kategorisindeki bütün sorunlarını kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz konu dışı olucak ancak bu hizmete bir bakmanızı tavsiye ederiz hırsız alarm sistemi

Firmamızın uzmanlık alanı sadece kurulum ile sınırlı bir değildir. Kurulum sonrası Honeywell acil anons sistemi için gerekli servis işlemleri ve yedek parça temininin yanı sıra, kurulum işlemi için gerekli bütün teçhizatlar firmamız tarafından temin edilmektedir konu dışı olucak ancak bu hizmete bir bakmanızı tavsiye ederiz yangın algılama sistemi

WhatsApp Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?