Kartlı Geçiş Sistemleri

Firmaların güvenliği kadar kurumsal imajı da iş yaşamının vazgeçilmez bir parçasıdır. PDKS sistemi konusunda yüz tanıma sistemi, parmak izi sistemi ve manyetik kilit unsurları esas alınır. Personelin nerede olduğunu tahmin etmek yerine, bu bilgiye doğrudan vakıf olmak çok daha faydalıdır. PDKS ve kartlı geçiş sistemleri konusunda ideal hizmet sunan F5 Teknoloji, şirketleri çok daha korunaklı alanlar hâline getirir.

PDKS Sistemi Nedir?

Bu sistem, temelde personelin ve yönetimin etkileşimini esas alır. Personel devam kontrol sistemi sayesinde şirket teknolojisi tüm çalışanların ne zaman nerede olduğuna yanıt verebilir. Yöneticiler, personellerine çok daha hızlı ve pratik biçimde erişme olanağı bulur.

Yüz Tanıma Sistemi

Teknolojinin başarılı bir sonucu olan yüz tanıma sistemi, parmak izi sistemi ile birleştiğinde oldukça yararlı sonuçlar doğurur. Bu kolaylık sayesinde şirkete girişler kayıt altında tutulur. Yabancı kişilerin girmesi engellenir ve olası bir tehlike durumunda giriş yapan herkes kayıt altında olmuş olur.

Kartlı Geçiş Sistemi Nedir?

Şirket kapıları ve turnikeler, sirkülasyonu yüksek noktalardır. Bu alanlardaki geçişleri kaydedilebilir kılan kartlı geçiş sistemi, teknolojinin ve başarılı kurulum pratiğinin benzersiz bir buluşmasıdır. Geriye dönük inceleme olanağı da sağlayan sistem hem güvenliğin hem de kurumsal profesyonelliğin gereği olarak ön plana çıkmaktadır.

F5 Teknoloji olarak, kartlı geçiş sistemi ile binanızı ve imajınızı koruma altına alıyoruz. Çalışmalarımızda çağın teknolojilerine yön verirken, beklentilerinizi sizi yansıtan dinamiklerle taçlandırmayı önceliğimiz olarak görüyoruz.

Bilmek, tahmin etmeye çalışmaktan çok daha etkilidir…

Bu Hizmet Yazılarına Bakın

konu dışı olucak ancak bu hizmete bir bakmanızı tavsiye ederiz  güvenlik kamerası Yeni Nesil Anons Sistemi Güvenlik açısından maksimum seviyede olan ve yeni nesil anons sistemleri içerisinde değerlendirilen Honeywell acil anons sistemi uyarı özelliği bakımından diğer seçeneklerden çok daha etkili özelliklere sahiptir.

f5market.com Güvenlik açısından günün her saatinde maksimum güvenlik imkanı sunan Honeywell acil anons sistemi yedek parça ve servis imkanına sahiptir. Honeywell marka cihazların servis ve yedek parça kategorisindeki bütün sorunlarını kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz konu dışı olucak ancak bu hizmete bir bakmanızı tavsiye ederiz hırsız alarm sistemi

Firmamızın uzmanlık alanı sadece kurulum ile sınırlı bir değildir. Kurulum sonrası Honeywell acil anons sistemi için gerekli servis işlemleri ve yedek parça temininin yanı sıra, kurulum işlemi için gerekli bütün teçhizatlar firmamız tarafından temin edilmektedir konu dışı olucak ancak bu hizmete bir bakmanızı tavsiye ederiz yangın algılama sistemi

WhatsApp Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?