Kartlı Geçiş ve Turnike Sistemleri

Kartlı Geçiş Personel Takip ve Turnike Sistemleri

Bilmek, tahmin etmeye çalışmaktan çok daha etkilidir…

Fiber optik altyapı hizmeti, modern teknolojinin faydalı ve nitelikli bir yansımasıdır. Günümüz şartlarında iletişim ve haberleşmenin her detayı, kablolar aracılığıyla taşınabilmektedir. Fiber optik kablo çekimi sayesinde bir noktadan diğer noktaya uzanan geniş alanlarda güvenle hizmet sağlanmaktadır. F5 Teknoloji olarak fiber optik kablolama ve fuzyon hizmetleri vermekteyiz. Kablo türü , yapı ve talebe göre belirlenen kriterler ışığında yüksek hızlı network altayapısı kurarız.

PDKS Sistemi Nedir?

Bu sistem, temelde personelin ve yönetimin etkileşimini esas alır. Personel devam kontrol sistemi sayesinde şirket teknolojisi tüm çalışanların ne zaman nerede olduğuna yanıt verebilir. Yöneticiler, personellerine çok daha hızlı ve pratik biçimde erişme olanağı bulur.

Yüz Tanıma Sistemi

Teknolojinin başarılı bir sonucu olan yüz tanıma sistemi, parmak izi sistemi ile birleştiğinde oldukça yararlı sonuçlar doğurur. Bu kolaylık sayesinde şirkete girişler kayıt altında tutulur. Yabancı kişilerin girmesi engellenir ve olası bir tehlike durumunda giriş yapan herkes kayıt altında olmuş olu

Kartlı Geçiş Sistemi Nedir?

Şirket kapıları ve turnikeler, sirkülasyonu yüksek noktalardır. Bu alanlardaki geçişleri kaydedilebilir kılan kartlı geçiş sistemi, teknolojinin ve başarılı kurulum pratiğinin benzersiz bir buluşmasıdır. Geriye dönük inceleme olanağı da sağlayan sistem hem güvenliğin hem de kurumsal profesyonelliğin gereği olarak ön plana çıkmaktadır.

F5 Teknoloji olarak, kartlı geçiş sistemi ile binanızı ve imajınızı koruma altına alıyoruz. Çalışmalarımızda çağın teknolojilerine yön verirken, beklentilerinizi sizi yansıtan dinamiklerle taçlandırmayı önceliğimiz olarak görüyoruz.

Ücretsiz Keşif Formu
    Open chat
    Yardımcı Olmamı İstermisin ?