Paradox Alarm Sistemi

Paradox alarm sistemi ev ve işyeri için kullanımı kolay ve genişletilebilir alarm paneli ile sıklıkla tercih edilmektedir. Ev ve İşyerinizin  fiziki konumuna ve bölge sayısına göre genişleyebilen paradox hırsız alarm panelleri mobil uygulama desteği ile internet üzerinden alarm kurma alarm çözme ve alarm paneli üzerindeki uyarıları mobil telefondan yönetme imkanı sunar.

Paradox Sp4000 Alarm Paneli

Paradox alarm sistemi  spectra serisi SP4000 panel 32 zone ( bölge) ye kadar genişletilebilir yapısı ile ev ve iş yerinizin ihtiyacı olan güvenlik sistemlerinin başında gelir.  Alarm panelinde tümleşik gelen paradox un kendi patenti olan 2 opto couper telefon devresi vardır. Ev ve işyerinizn istediğiniz bölgelerinden alarm panelini kurma ve çözme / bölgesel kurma ve çözme yeteneklerini kullanabilmeniz için 15 adet keypad desteği bulunmaktadır. Üzerinde standart olarak 4 bölge desteği ve zone çiftleme özelliği ile 8 zone desteğine kadar genişleyebilir.

Paradox SP4000 Kablolu Alarm Seti Paket İçeriği

  • Paradox Sp400 8 Bölgeli Alarm Paneli ( Trafo ve Kutu Dahil)
  • Paradox Standart Tip Kablolu Keypad
  • Paradox Harici Siren
  • Paradox Hareket Dedektörü Ayak Dahil

Bu Hizmet Yazılarına Bakın

konu dışı olucak ancak bu hizmete bir bakmanızı tavsiye ederiz  güvenlik kamerası Yeni Nesil Anons Sistemi Güvenlik açısından maksimum seviyede olan ve yeni nesil anons sistemleri içerisinde değerlendirilen Honeywell acil anons sistemi uyarı özelliği bakımından diğer seçeneklerden çok daha etkili özelliklere sahiptir.

f5market.com Güvenlik açısından günün her saatinde maksimum güvenlik imkanı sunan Honeywell acil anons sistemi yedek parça ve servis imkanına sahiptir. Honeywell marka cihazların servis ve yedek parça kategorisindeki bütün sorunlarını kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz konu dışı olucak ancak bu hizmete bir bakmanızı tavsiye ederiz hırsız alarm sistemi

Firmamızın uzmanlık alanı sadece kurulum ile sınırlı bir değildir. Kurulum sonrası Honeywell acil anons sistemi için gerekli servis işlemleri ve yedek parça temininin yanı sıra, kurulum işlemi için gerekli bütün teçhizatlar firmamız tarafından temin edilmektedir konu dışı olucak ancak bu hizmete bir bakmanızı tavsiye ederiz yangın algılama sistemi

 

WhatsApp Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?