Samsung güvenlik kamera fiyatları, hırsızlara geçit vermeyen güvenlik kamera sistemleriyle, mekanlarını güvenli hale getirmektedir. Cep telefonundan ve tabletten iş yerinizi ve evinizi takip edebilirsiniz. Şirketimiz, lensler, kontrol klavyesi, speed dome kamera, zoom kamera, DVR kayıt cihazları, NVR kayıt cihazları, dome kameralar, box kameralar ve bullet kameralar kategorisinde ürün sunmaktadır. Bu kameraları sizler için temin ediyoruz ve montajlıyoruz.

Güvenlik Kameraları Özellikleri

Bu kameraların birçok özelliği vardır.  Samsung güvenlik kamera fiyatları Güvenlik kamerası çerçevesinde değerlendirilen bu kameralarda hızlı hareketi yakalayan özellikler bulunmaktadır. Bazı mekanların arka planları karanlık olabilir. Bu durumda arka planı aydınlatan kamera seçenekleri tercih edilebilir. Gece görüşlü kameralar ve kırmızı gözleri silen kameralar, isteğe göre temin edilmektedir. F5 teknolojisiyle, okullar, alışveriş merkezleri ve oteller tam güvenlik özelliğine kavuşmaktadır.

Samsung güvenlik kamera fiyatları sınıfında, istediğiniz kamera çeşitlerini tercih edebilirsiniz. P2P destekli kameralarla telefonunuzdan evinizi ve ofisinizi takip edebilirsiniz. P2P desteği olmayan kameralar için Google’da ‘IP adresim’ araması yapılabilir. Buradan takip işlemi gerçekleşebilir. Modern port yönlendirmesi ile dünyanın her yerinden iş yerinizi, evinizi ve ofisinizi yönlendirebilirsiniz. Dört duvar arasında beklemeden, tatilde ve gezmelerde, iş yerinizi takip edebilirsiniz.

Güvenlik kamera fiyatları Montaj hizmetleriyle kaliteli güvenlik kamerası hizmeti veren firmamız, yeni çıkan ve güncellenen bütün kamera sistemlerini özellikler takip etmektedir. Pratik ve hızlı hizmet anlayışı ile, güvenlik sorunlarınızı tamamen ortadan kaldırıyoruz. Kamera hizmetlerinde garantili servis hizmetleriyle, günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

WhatsApp Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?