Samsung ip kamera görüntü özellikleri bakımından analog kamera görüntüsünden daha kaliteli olan ıp kameralar, istediğiniz mükemmel ve etkili güvenlik seçeneklerini kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. Samsung ip kameraseçenekleriyle, telefonunuzdan ve tabletinizden evinizi ve iş yerinizi takip edebilirsiniz.

Switch ve kamera arasına bir network kablo çekilerek işe başlanır. Mesafe fazla olduğu zaman fiber optik kablolar kullanılmalıdır. Kablonun kalitesi görüntü kalitesini meydana getirmektedir. Ağ ayarları işlemi için cihazın Ip adresi tespit edilir. Cihazın ip adresi açılır. Samsung ip kamera seçeneklerinde ip adresi bulma işlemi oldukça pratiktir. Bu kameralar web ara yüzünden izlenebilir. Ayrıca ip programından da izleme imkanımız mevcut. Ayrıca NVR kayıt cihazlarından da izleme imkanına sahibiz. Bunun için NVR ayarlarının yapılması gerekir.

İSTANBUL F5 TEKNOLOJİ

Samsung ip kamera fiyatları Bu kameraların görüntü kalitesi oldukça iyidir. HDD ayarlarıyla görüntü kaliteli daha iyi bir hale gelebilir. Samsung kamera sistemlerinin kurulumu ve diğer işlemleri, uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Montaj ve dijital kurulum işlemlerinde her hangi bir problem yaşanmamaktadır.

Güvenlik kameraları kategorisinde, geri plan aydınlatma, kırmızı göz silme, gece görüşü, hızlı hareket eden nesneleri yakalama ve netleştirme gibi özellikler mevcuttur. Bu özelliklere göre tercih yapılabilir. Tavan veya duvar kenarı için özel modeller mevcuttur. Her mekan için özel olarak üretilen kameralarımızla gözünüz arkada kalmasın. Güvenliği maksimuma çıkarmak için en iyi tercih, güvenlik kamerası hizmetlerini tercih etmektir. Bu kameralar garantilidir ve uzun süre sorunsuz kullanılabilir.

WhatsApp Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?