Samsung Nvr Kayıt Cihazı

Samsung Nvr Kayıt Cihazı

Samsung nvr kayıt cihazı teknolojik gelişmeler ışığında geliştirilen Samsung nvr kayıt cihazı çok fazla tercih edilmeye başlamıştır. Analog güvenlik kameralarının yerini alan IP güvenlik kameraları, görüntü kalitesi ile çok daha etkili çözümler sağlamaktadır.

            Samsung nvr kayıt cihazı sistemi network alt yapısı ile çalışır. Firmamız tarafından Samsung nvr kayıt cihazı montajı yapılmadan önce ağ ayarları yapılmaktadır. Bu cihazlarda fabrikasyon üretimi olarak IP numarası bulunmaktadır. Ayrıca üretici firma kameralara fabrikasyon IP adresleri atamak yerine otomatik IP adresi bulma özelliği eklenmiştir. Bu özellik ile network kablosu takıldığı zaman sistem kendi IP adresini kendisi ayarlar.

İSTANBUL F5 TEKNOLOJİ

Türkiye’de en iyi fiyat garantisini ve kaliteli hizmeti veren F5 Teknoloji, binalarınızın ya da işyerlerinizin güvenliğinin sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Güçlü stok yapımız ve geniş ürün yelpazemiz ile Samsung nvr kayıt cihazı sisteminin kurulumunu en iyi ve en hızlı şekilde yapıyoruz. Kolay bir kurulumu olan ürünü kullanışlı özelliği ile uzun süre kullanabilirsiniz.
Network Video Recorder anlamına gelen NVR ile site, bölümlenmiş olan departmanlar, şubeler ve şehir güvenliği gibi alanlarda tek bir kayıt platformu üzerinden toplama çözümleri sunulmaktadır. Kayıt kapasitesi son derece esnek olan Samsung nvr kayıt cihazı, uzun süreli bir kayıt hizmeti sağlar.

Esnek konfigürasyon yapısına sahip olan Samsung nvr kayıt cihazı ile gözünüz arkada kalmayacak. Anlık olarak sistemin yerleştirildiği alanları izleyebilir geçmiş kayıtlara dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Sistemin içeriği ve ayrıntılı özellikleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

FİRMANIZA KURACAĞIMIZ CCTV SİSTEM NELERDEN OLUŞUR?

  • IP / ANALOG SPEED DOME KAMERA
  • IP / ANALOG IR BULLET KAMERA
  • IP / ANALOG DOME KAMERA
  • IP / ANALOG BOX KAMERA
  • LENS
  • DVR KAYIT CİHAZLARI
  • NVR KAYIT CİHAZILARI
  • SPEED DOME KONTROL KLAVYELERİ

Bu Hizmet Yazılarına Bakın

konu dışı olucak ancak bu hizmete bir bakmanızı tavsiye ederiz  güvenlik kamerası Yeni Nesil Anons Sistemi Güvenlik açısından maksimum seviyede olan ve yeni nesil anons sistemleri içerisinde değerlendirilen Honeywell acil anons sistemi uyarı özelliği bakımından diğer seçeneklerden çok daha etkili özelliklere sahiptir.

f5market.com Güvenlik açısından günün her saatinde maksimum güvenlik imkanı sunan Honeywell acil anons sistemi yedek parça ve servis imkanına sahiptir. Honeywell marka cihazların servis ve yedek parça kategorisindeki bütün sorunlarını kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz konu dışı olucak ancak bu hizmete bir bakmanızı tavsiye ederiz hırsız alarm sistemi

Firmamızın uzmanlık alanı sadece kurulum ile sınırlı bir değildir. Kurulum sonrası Honeywell acil anons sistemi için gerekli servis işlemleri ve yedek parça temininin yanı sıra, kurulum işlemi için gerekli bütün teçhizatlar firmamız tarafından temin edilmektedir konu dışı olucak ancak bu hizmete bir bakmanızı tavsiye ederiz yangın algılama sistemi

WhatsApp Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?