Samsung nvr kayıt cihazı teknolojik gelişmeler ışığında geliştirilen Samsung nvr kayıt cihazı çok fazla tercih edilmeye başlamıştır. Analog güvenlik kameralarının yerini alan IP güvenlik kameraları, görüntü kalitesi ile çok daha etkili çözümler sağlamaktadır.

            Samsung nvr kayıt cihazı sistemi network alt yapısı ile çalışır. Firmamız tarafından Samsung nvr kayıt cihazı montajı yapılmadan önce ağ ayarları yapılmaktadır. Bu cihazlarda fabrikasyon üretimi olarak IP numarası bulunmaktadır. Ayrıca üretici firma kameralara fabrikasyon IP adresleri atamak yerine otomatik IP adresi bulma özelliği eklenmiştir. Bu özellik ile network kablosu takıldığı zaman sistem kendi IP adresini kendisi ayarlar.

İSTANBUL F5 TEKNOLOJİ

Türkiye’de en iyi fiyat garantisini ve kaliteli hizmeti veren F5 Teknoloji, binalarınızın ya da işyerlerinizin güvenliğinin sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Güçlü stok yapımız ve geniş ürün yelpazemiz ile Samsung nvr kayıt cihazı sisteminin kurulumunu en iyi ve en hızlı şekilde yapıyoruz. Kolay bir kurulumu olan ürünü kullanışlı özelliği ile uzun süre kullanabilirsiniz.
Network Video Recorder anlamına gelen NVR ile site, bölümlenmiş olan departmanlar, şubeler ve şehir güvenliği gibi alanlarda tek bir kayıt platformu üzerinden toplama çözümleri sunulmaktadır. Kayıt kapasitesi son derece esnek olan Samsung nvr kayıt cihazı, uzun süreli bir kayıt hizmeti sağlar.

Esnek konfigürasyon yapısına sahip olan Samsung nvr kayıt cihazı ile gözünüz arkada kalmayacak. Anlık olarak sistemin yerleştirildiği alanları izleyebilir geçmiş kayıtlara dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Sistemin içeriği ve ayrıntılı özellikleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

FİRMANIZA KURACAĞIMIZ CCTV SİSTEM NELERDEN OLUŞUR?

  • IP / ANALOG SPEED DOME KAMERA
  • IP / ANALOG IR BULLET KAMERA
  • IP / ANALOG DOME KAMERA
  • IP / ANALOG BOX KAMERA
  • LENS
  • DVR KAYIT CİHAZLARI
  • NVR KAYIT CİHAZILARI
  • SPEED DOME KONTROL KLAVYELERİ
WhatsApp Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?