SAMSUNG SNO-7084RP POE IP IR Bullet Kamera

Teknolojik ürünleriyle adından dünya üzerinde sıkça söz ettiren Samsung yenilikçi teknolojinin ürünleri olan güvenlik kameralarıyla da anılıyor. Pratik ve ergonomik yapıları ön plana çıkan kameralarda teknik olarak pek çok iyi özelliği bir arada görebilmek de mümkün oluyor. Samsung güvenlik kamera sistemleri pratik kurulumu sayesinde kurulum sıkıcı bir sürece dönüşmesini engelliyor. Kurulum sırasında karmaşıklığa neden olan kablo yığınlarının olmaması hem görüntü kirliliğinden hem de kurulumun zor olmasından kurulumu yapacak olan kişiyi kurtarıyor. Sunduğu üstün güvenlikli yapı sayesinde hem ev hem de işyerlerinin her daim güvende olmasını sağlıyor.

Her daim güvende

Ev veya işyerlerine yerleştiren Samsung güvenlik kamera, güçlü sinyaller yayıyor. Güçlü ses aktarım özelliği sunan kamera, özellikleriyle olduğu gibi piyasaya göre oldukça uygun düzeyde olan Samsung kamera fiyatları ile de müşterilerinin yüzünü güldürüyor. İstediğiniz zaman istediğiniz konumdan yönetimini sağlayabileceğiniz, görüntü kontrolü yapabileceğiniz Samsung kamera, sunduğu kayıt özelliği sayesinde de kayıt edilen görüntünün tekrar izlenebilmesini sağlıyor. Depolama için SD/ SDHC/ SDXC Memory slot desteği sunuyor.

Geceleriniz de güvende

Samsung sno- 7084rp kamera, gece gündüz fark etmeksizin net ve sorunsuz görüntü alabilmeyi sağlıyor. Gündüz aşırı ya da yetersiz olan ışık düzeyi görüntü netliğini etkilediğinden dolayı filtre ile bu sorunun ortadan kaldırıldığı kamerada gündüz görüntüleri çok net olarak alınabiliyor. Gece veya az ışıklı ortamlarda net görüntü alabilmek için gece görüş özelliğine yer verilen Samsung gece görüşlü kamera, zifiri karanlık olsa dahi görüntü alınabilmesine olanak tanıyor. Ayrıca harekette olan duyarlılığı sayesinde bir cisim gece ya da gündüz fark etmeksizin kamera görüş açısında hareket edersen kamera ona odaklanarak cismin veya kişinin net bir biçimde görülebilmesini sağlıyor.

Defog desteği de sunan kamera dış ortamda kötü hava koşullarına maruz kalan kameranın toz, kir, duman, sis, buz, buğu, yağmur ve kar gibi olumsuzluklar karşısında net görüntü alımına imkan tanıyor. Doğal ve net bir görüntü ya da video alınabilmesini sağlayan defog özelliği görüntünün ayrıntılarını ve gerçek renklerini etkin olarak yüklüyor.

Samsung Güvenlik Kamera Sistemleri ve Çözümlerini yetkilendirilmiş firma olan f5market.com tarafından kurulum satış ve devreye alma olarak hizmet sağlıyoruz.

Bu Hizmet Yazılarına Bakın

konu dışı olucak ancak bu hizmete bir bakmanızı tavsiye ederiz  güvenlik kamerası Yeni Nesil Anons Sistemi Güvenlik açısından maksimum seviyede olan ve yeni nesil anons sistemleri içerisinde değerlendirilen Honeywell acil anons sistemi uyarı özelliği bakımından diğer seçeneklerden çok daha etkili özelliklere sahiptir.

f5market.com Güvenlik açısından günün her saatinde maksimum güvenlik imkanı sunan Honeywell acil anons sistemi yedek parça ve servis imkanına sahiptir. Honeywell marka cihazların servis ve yedek parça kategorisindeki bütün sorunlarını kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz konu dışı olucak ancak bu hizmete bir bakmanızı tavsiye ederiz hırsız alarm sistemi

Firmamızın uzmanlık alanı sadece kurulum ile sınırlı bir değildir. Kurulum sonrası Honeywell acil anons sistemi için gerekli servis işlemleri ve yedek parça temininin yanı sıra, kurulum işlemi için gerekli bütün teçhizatlar firmamız tarafından temin edilmektedir konu dışı olucak ancak bu hizmete bir bakmanızı tavsiye ederiz yangın algılama sistemi

WhatsApp Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?