Samsung speed dome kamera fiyatı mobese kamera, kompakt kamera, hareketli kamera ve motorlu kamera olarak bilinen Samsung speed dome kamera fiyatları kategorisindeki çeşitler, aşağıya, yukarıya, sağa ve sola hareket kabiliyetine sahiptir. Bu hareket kabiliyeti sayesinde bütün alanları kolaylıkla tarayabilir. Duvara monte edilen ve aplik görüntüsüne sahip bu kameralar en kullanışlı kameralardır.

Zom yapma, görüntü yakalama, özel noktalarda yakalama gibi birçok özelliğe sahiptir. Hızlı ve kullanışlıdır. Çözünürlüğü oldukça yüksektir. Hızlı dönme, hızlı zom yapma ve hızlı kayıt yapma özelliklerini barındıran bu modeller, güvenlik kamerası kategorisinin en önemli modelleridir. Dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Cam yapısı, yağmur, kar ve dolu gibi etkenlerden etkilenmez ve buğulanmaz. Nem geçirmeyen özel izolasyon özelliklerine sahiptir. Özel zom yazılımı kamerada varsa, zom daha kaliteli olur ve çözünürlük daha kaliteli olacaktır. Samsung speed dome kamera fiyatıseçenekleri, slow kameralara göre daha yüksektir. Bunun nedeni ise kalitedir. Slow kameralar yavaş hareket eder ve zomlama gibi işlemlerde fazla başarı göstermez. Samsung speed dome kamera ise, hareket kabiliyeti, zom kabiliyeti ve görüntü kabiliyeti daha yüksektir.

İSTANBUL F5 TEKNOLOJİ

Samsung speed dome kamera geniş bir alanı tarayabilen ve bu alanlarda istediğiniz noktaları düzenli olarak zomlayabilen bu kameralar, özel yazılım özelliklerine sahiptir. Güvenlik kamerası kategorisinde CCTV özellikleriyle tercih edilen modellerdir. Netleme, modelleme ve zomlama gibi bütün işlemleri kamera otomatik olarak gerçekleştirmektedir. Bu yönüyle yeni nesil güvenlik kamera seçenekleri içerisinde en çok tercih edilen modeldir.

WhatsApp Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?