Srn4000 nvr kayıt cihazı Kolay kullanım özelliği ile birlikte kaliteli bir işlem sunan srn4000 nvr kayıt cihazı günümüzde en fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Ayrıca çok çıkışlı kamera ve encoder desteği, kolay kamera kurulum özelliği ile birlikte Linux işletim sisteminin yanı sıra Vega ve HDMI monitör çıkışı kapsamında tamamen profesyonel bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Ayrıca çok uygun fiyatlar altında birçok değişik alanda kullanım imkanını da yanında getiriyor.

Kamera kayıt desteği ile birlikte aynı şekilde güçlü Network kamera kayıt kapasitesi sayesinde birbirinden ayrı avantajları da getiren srn 4000 nvr kayıt cihazı daha birçok teknik özellik ile birlikte kullanım rahatlığını sağlamaktadır. Diğer yandan oldukça güçlü ses çıkışı, geniş disk kapasitesi ve farklı dil seçenekleri kapsamında da güven içerisinde tercih edilebilir. Günümüz kayıt cihazları arasında teknolojik açıdan büyük bir zenginliğe sahip olan bu ürün, çok uygun fiyatlar kapsamında güven içerisinde piyasada satıştadır.

Teknik özellikler ve kolay kurulum ile kullanım avantajları kapsamında büyük bir kolaylık sağlayan bu ürün için mutlaka alanında uzman ve profesyonel olan kişiler tarafından montajının yapılması da büyük bir önem arz etmektedir. Ayrıca bu kapsamda 7/24 destek hizmeti de güvenilir bir şekilde uzman kişiler dahilinde sunulmaktadır. Çok uygun fiyatlar altında ve değişik yerlerde kullanım şansı veren bu ürün, kaliteli malzeme yapısı sayesinde uzun yıllar rahatlıkla kullanım şansını da yanında getirmektedir.

GÖRÜNTÜLÜ GÜVENLİK SİSTEMLERİ

 

F5 TEKNOLOJİ olarak görüntülü güvenlik sistemleri ihtiyaçlarınızda , her biri kendi alınında lider çözüm ortaklarımızla yanınızdayız.

Ofisler , Fabrikalar ,Oteller, Alışveriş merkezleri ve daireler için en yeni teknoloji ve alanında uzman ekiplerimiz ile sektörel çözümler sunarız. Ürettiğimiz benzersiz çözümler sayesinde satış ve kurulumunu yaptığımız görüntülü güvenlik sisteminizi dilediğiniz yerden izleyebilir ve geriye dönük kayıtlara bakabilirsiniz..

WhatsApp Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?