SSM yazılımı kurulum tarafından satılan ürünlerin müşterilere teslim edilmeden önce kontrol edilmesi hizmetini veren firmamız, SSM yazılımı kurulum hizmetleri ile parçaların montajı, yazılım ile donanım kurulumları ve kullanıcı ayarlarının yapılmasını sağlar. F5 Teknoloji olarak temel amacımız müşterilerimizin satın aldıkları ürün tesliminin yapılması, ürünün kullanıcı ihtiyaçlarına uydurulması, yerleştirilmesi ve ürünlerin ömürlerinin uzatılarak çalışır halde kalmasının sağlanmasıdır.

Ortak izleme yazılımı hizmeti veren SSM yani Samsung Securiyt Manager, müşterilerin eskiden kullandıkları analog yerine tercih ettikleri IP uygulamaları için ayrı viewer kullanmak yerine tek uygulama üzerinden sisteme bağlantı kurulmasını ve bütün görüntülerin tek bir ekranda toplanmasını sağlar.

            SSM yazılımı kurulum hizmetlerimiz ile kaydedilen videolarınızı kolay bir şekilde oynatabilirsiniz. Ayrıca canlı video izleme ile kayıt ayarlarını da yapmanız mümkündür. Yüksek performanslı bir kayıt özelliği olan SSM yazılım sistemleri ile oynatma ve yedekleme seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

İSTANBUL F5 TEKNOLOJİ

Kullanıcı tanımlı olan izleme yazılımı, kullanılan alandaki tehlikeli ve acil durumu algılayarak uyarı sesi çıkışı ile alıcı çok önceden bilgilendirilir. Çoklu ekran çözümü özelliği olan SSM yazılımı, firmamız tarafından kısa sürede kurulmaktadır. Standart bilgisayar ile ekran üzerinde çalışma özelliği olan sistemin kurulumu yapıldıktan sonra kontrolleri ve varsa sorunları konusunda da yardımcı olunur.

Olay odaklı sanal bir salvo anahtarlama özelliği bulunan sisteme ssm yazılımı kurulum hizmetlerimiz ile kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Firmamızın özel hizmetleri için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

WhatsApp Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?