Wisenet Kamera

Wisenet Kamera

Gelişmiş teknolojiler ile donatılmış wisenet kamera ailesi taşımacılık, perakende, banka, konaklama ve eğlence , eğitim, sağlık ve vb gibi bir çok sektöre uygun kurulumu kolay ve kullanıcı dostu kameralar üretiyor.  Wisenet kamera ailesinde bulunan ürünler birbirleri ile tam entegre olarak kullanıcı dostu olarak üretilir. Kurulumdan kurulum sonrası sorunlara kadar tüm işlemleri saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Neden Wisenet Kamera Sistemi

F5 Teknoloji olarak Neden wisenet kamera sistemi sorusunu en belirgin cevabı aşağıdaki maddelerdir.

  • Yapılandırma Kolaylığı Sağlar : Mevcut güvenlik kamera sistemlerini kurulum aşamasının en zor ve karmaşık kısmı ağ yapılandırma tablet , cep telefonu ve bilgisayar üzerinden uzaktan izleme ayarlamalarıdır. Wisenet kameralar da bu süreç çok kolay ve güvenilirdir. Hanwha Techwin in sunduğu P2P teknolojisi sayesinde QR teknolojisi ile saniyeler içerisinde Wisenet NVR , Wisenet DVR ve Wisenet kameranıza bağlanabilirsiniz.
  • Yüksek Performans : Wisenet Güvenlik Sistemi ailesinde bulunan NVR kayıt cihazlarında 4,8 ve 16 kanal destekli modellerde 30,50,100 MBbps ye varan bant genişliği seçenekleri sunar. Ek olarak H265,H264 ve MJPEG sıkıştırma format seçeneği ile ay anda 5 megapiksel çözünürlük ile kayıt olanağı tanır.  Bu teknoloji ile canlı izleme yaparken yaşanılan gecikmeler ortadan kalkar.
  • Akıllı Arama : Wisenet güvenlik ailesindeki ürünlerde akıllı arama teknolojisi ile entegre gelir. İzlemek istenilen zamana için akıllı meta veriler ile hızlı bir şekilde ulaşım sağlanır.

Wisenet İP Kameralar

Wisenet IP Kamera modelleri Q , X , P ve T serisi olarak uygulama alanlarına adlandırılmaktadır.

Wisenet Q Serisi :  Hanwha Q serisi güvenlik kameraları orta ve küçük ölçekli işletmelerin ihtiyaç duydukları gereksinimleri gözetilerek uygun fiyat ve yüksek performans sunan seridir.  2 ve 4 mp çözünürlüğe sahip ürünlerdir. 2 ve 5 MP ‘ ye kadar geniş çözünürlük sunar. Genel olarak Hareket algılama , Kurcalama algılama, Defocus algılama gibi genel nitelikli analizler ile gelmektedir.  Dış Görünüm olarak Dome , Bullet ve Vandal Dome Modelleri sunar. Uygulama alanı olarak Perakende ve Ticari faaliyet gösteren yerler için tercih edilir.

Wisenet X Serisi : Wisenet X serisi güvenlik kameraları görüntü işleme ve karmaşık ağlar da bant genişliği kontrolü gerektiren durumlar için tercih edilir. Yeni nesil wisenet 5 tarafından da desteklenir. Genel olarak  loitering, yön, hareket , kurcalama ve sis algılama , ısı haritalama ,insan sayma ve kuyruk yönetimi gibi karmaşık analiz gerektiren uygulama senaryoları için tercih edilir. Dome , Bullet , Vandal Dome , Vucüt Kamerası ve PTZ modelleri vardır. Geniş bir uygulama alanına sahiptir. Perakende , Ticari , Resmi Kurumlar, Havaalanları , Şehir gözetim sistemleri , Savunma sistemleri ve taşımacılık alanlarında kullanılır.

Wisenet P Serisi  : Wisenet P serisi ürünler genel olarka 4K yayın ile ultra çözünürlük ihtiyacını karşılar. 8 ve 12 MP ‘ ye kadar yüksek çözünürlük sunar. Hareket algılama , Kurcalama algılama, Defocus Algılama, ISI haritalama , Koridor görünümü ve Dijital otomatik izleme özelliklerini destekler. Genel yapı olarak Küp kamera, Vandal Küp Kamera, Bullet Dış Ortam kamera, Vucüt Kamera, Balık Gözü Kamera ve Çoklu Sensöre sahip kameralardan oluşur. Perakende, Ticari, Hükümet , Havaalanı , şehir gözetim sistemleri ve Savunma teknolojileri için kullanılr.

  Wisenet T  Serisi : Wisenet T serisi kameralar endüstriyel tesislerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Patlayıcı ve tehlikeli ortamları için patlamaya dayanıklı kamera ve termal ürünleri kapsar. Genel özellikleri patlamaya dayanıklı, Termal ,Yüz Algılama, Kurcalama algılama,Dikey çizgi desteği, Sıcaklık değişimi algılama, Ses algılama, Şok Algılama , Loitering algılama, Hareket algılama,Yöne algılama ve Devir gibi özellikler ile entegre gelir. Petrol ve Gaz tesisleri , Taşıma ve Savunma alanları için çözüm uygulanır.

Wisenet NVR

Wisenet NVR ‘ lar Q , P, X ve T serisi wisenet kameralar ile tam uyumlu olarak üretilmiştir. Wisenet Kameralarda yerleşik olan H265 sıkıştırma formatını destekler. Giriş seviyesi NVR lar QRN orta seviye ürünler XRN karmaşık depolama teknolojilerini sunan üst seviye seri olarak PRN model isimleri ile adlandırıldı.

Genel olarak QRN ve XRN nvr ların özellikleri

4K desteği sayesinden HDMI çıkış portlarından yüksek çözünürlüklü yayın izlenebilir.

QRN ve XRN serilerinden önceki serilere göre %50 oranında daha fazla bant genişliği sunar

Çoklu Profil ile Yayın Akışı:  Wisenet yeni nesil NVR cihazları birden fazla yayın akışını destekler. Bu sayede mevcut kullanılan bant genişliğini daha kontrollü kullanımını sağlar.  Her akış ayrı bir sıkıştırma formatını desteler. Aynı zamanda canlı izleme esnasında gelen bant genişliğine direk müdahale imkanı sunar.

WiseStream Desteği : Wisenet Güvenlik ürünlerinde yerleşik bulunan WiseStream teknolojisi ile kayıt yapılan çözünürlük boyutları %75 oranında tasarruf edilir. Bu sayede kayıt gün uzar ve çözünürlük aynı kalır.

ARB Desteği : Wisenet ürünlerinde ortaya çıkabilecek olumsuz sorunlara karşı ARB desteğini geliştirdi. Bu sayede mevcut bir görüntü kesintisinde yayın kameralarda bulunan SD kartlarda depolanır.  Çözülen sıkıntıdan sonra SD karttaki görüntüler otomatik olarak NVR lara depolanmaya devam eder.

P2P Desteği : Wisenet QRN ve XRN NVR lar mobil ve masaüstü izlemeleri için QR kodu kullanılarak Wisenet Mobil programının en son versiyonuna tam destek sunar. Wisenet Kamera ve NVR lar  karekod okutularak kolay bir şekilde uzak izleme programına entegre edilir.

Bu Hizmet Yazılarına Bakın

konu dışı olucak ancak bu hizmete bir bakmanızı tavsiye ederiz  güvenlik kamerası Yeni Nesil Anons Sistemi Güvenlik açısından maksimum seviyede olan ve yeni nesil anons sistemleri içerisinde değerlendirilen Honeywell acil anons sistemi uyarı özelliği bakımından diğer seçeneklerden çok daha etkili özelliklere sahiptir.

f5market.com Güvenlik açısından günün her saatinde maksimum güvenlik imkanı sunan Honeywell acil anons sistemi yedek parça ve servis imkanına sahiptir. Honeywell marka cihazların servis ve yedek parça kategorisindeki bütün sorunlarını kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz konu dışı olucak ancak bu hizmete bir bakmanızı tavsiye ederiz hırsız alarm sistemi

Firmamızın uzmanlık alanı sadece kurulum ile sınırlı bir değildir. Kurulum sonrası Honeywell acil anons sistemi için gerekli servis işlemleri ve yedek parça temininin yanı sıra, kurulum işlemi için gerekli bütün teçhizatlar firmamız tarafından temin edilmektedir konu dışı olucak ancak bu hizmete bir bakmanızı tavsiye ederiz yangın algılama sistemi

WhatsApp Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?